آشنایی با دونار

مدیران این شرکت پس از کسب ربع قرن تجربه در زمینه تولید انواع لوازم خانگی، در سال ۱۳۷۵ اقدام به ثبت شرکت دونارخزر با نام تجاری دونار نمودند که علاوه بر تولیدات سنتی لوازم خانگی با بهره گیری از آخرین دستاوردهای تکنولوژی روز و استفاده از تجارب متخصصین داخلی و خارجی و نصب ماشین آلات و تجهیزات مدرن تاکنون در جهت بهینه سازی مصرف انرژی و حفظ محیط زیست اقدامات موثری انجام داده اند.

شروع فعالیت شرکت دونارخزر از سال 1375

۱۳۷۵ه.ش

شروع فعالیت از سال

کارآفرینی شرکت دونارخزربرای 1300 نفر

+۱۳۰۰نفر

کارآفرینی برای

تعداد نمایندگی هاشرکت دونارخزر

+۷۰۰فروشگاه

تعداد نمایندگی ها

ما توانسته ایم ادعای خود را با حضور گسترده در بازارهای کشور پهناور ایران و کشورهای خارجی با اتکا به کیفیت برتر محصولات تولیدی و ارائه گسترده خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات به اثبات برسانیم.

در حال حاضر بیش از ۶۰۰ سرویس کار مجاز و مجرب در سراسر کشور و دیگر کشورهای همسایه آماده ارائه خدمات پس از فروش و تضمین های لازم به مصرف کنندگان گرانقدر محصولات دونارخزر می باشند.
 

در حال حاضر عمده محصولات تولیدی شرکت دونارخزر شامل انواع یخچال، فریزر، یخچال فریزر دو درب، ساید بای ساید و دوقلو، انواع بخاری های گاز سوز، شومینه گازی، انواع کولر گازی و آبی، آبگرمکن گازی و برقی، و لباسشویی می باشد.

مزیت تولیدات این شرکت نسبت به تولیدات مشابه داخلی و خارجی، کیفیت بالای محصولات این شرکت است. محصولات ما علاوه بر کسب نشان استاندارد ملی توانسته است گواهی نامه مربوطه مورد تایید مراجع و سازمان های کنترل کیفیت بین المللی را نیز اخذ نماید. خط مشی مدیریت و کارکنان در راستای اهداف بلند مدت شرکت عبارتند از:

بهبود سیستم ها، فرایندها و محصولات شرکت​

بهبود مستمر سیستم تولید و توزیع محصولات و خدمات پس از فروش

افزایش رضایت مشتریان​

افزایش رضایت مشتریان

بهبود سیستم ها، فرایندها و محصولات شرکت​

بهبود سیستم ها، فرایندها و محصولات شرکت

سخن آخر این که چون هدف مدیران شرکت دونارخزر ماندن در بازار نسل های آینده است لذا آرزوی همه کارکنان دونار حضور در منازل شماست.