شرکت دونارخزر

ای داغ داشی گول، باغچاسی گول، توپراقی مرجان تبریز

در سال ۱۳۷۵ شرکت لوازم خانگی دونار خزر با نام تجاری دونار تاسیس شد. کادر ما با بهره گیری از آخرین دستاوردهای تکنولوژی روز و استفاده از تجارب متخصصین داخلی و خارجی و نصب ماشین آلات و تجهیزات مدرن تاکنون در جهت بهینه سازی مصرف انرژی و حفظ محیط زیست اقدامات موثری انجام داده اند. مزیت تولیدات این شرکت نسبت به تولیدات مشابه داخلی و خارجی، کیفیت بالای محصولات این شرکت است. محصولات ما علاوه بر کسب نشان استاندارد ملی توانسته است گواهی نامه مربوطه مورد تایید مراجع و سازمان های کنترل کیفیت بین المللی را نیز اخذ نماید.

لوازم خانگی دونار

دارنده گواهینامه CE و ایزو

محصولات دونار با گواهینامه های استاندارد ملی و بین المللی، از جمله گواهینامه های CE وISO ارائه می شوند.


لوازم خانگی دونار

واحد نمونه صنعتی

مجموعه دوناربا استفاده از تکنولوژی پیشرفته و تیم متخصص خود، محصولات لوازم خانگی با کیفیت برتر را تولید می نماید.

لوازم خانگی دونار

حامی محیط زیست

با افتخار اعلام میکنیم که تعهد ما به پایبندی به استاندارد های گواهینامه های محیط زیستی، جزء الویت های ماست.


یخچال وفریزر

زندگی خنک، هوشمند و زیبا،با یخچال‌های دونار!

به دنیای یخچال‌های پیشرفته و زیبای دونار خوش آمدید، جایی که تکنولوژی برتر به هنر می‌پیوندد تا خلقی بی‌نظیر برای خانه‌ی شما به ارمغان آورد. یخچال‌های ما نه تنها جایی برای نگهداری انواع مواد غذایی‌ هستند، بلکه یک ارگانیزر ، یک همدم و یک نمایشگر هنری در دکوراسیون آشپزخانه‌ی شماهستند.

ماشین لباسشویی

تازگی و لطافت، هر روز با لباسشویی هوشمند دونار!

در دونار، ما باور داریم که لحظاتی از زندگی در کیفیت لباس‌های شما نهفته‌اند. با لباسشویی‌های هوشمند ما، این لحظات ارزشمند را به یک تجربه فوق‌العاده از تازگی و لطافت تبدیل می‌کنیم.

ماشین ظرفشویی

زندگی آسان با ظرفشویی هوشمند دونار!

در دونار، ما باور داریم که زندگی باید همیشه ساده و آسان باشد، حتی زمانی که در حال شستن ظروف هستید. با ظرفشویی هوشمند دونار، ما همه کارها را برای شما آسان می‌کنیم، تا شما بتوانید لحظات بیشتری از زندگی خود را با عزیزان خود سپری کنید.

آیا می دانید؟

کولرهای آبی

تازگی آبی هر روز با کولرهای آبی دونار!

دونار به شما تجربه‌ای بی‌نظیر از خنکایی و تازگی در هر روز تابستانی می‌آورد. با کولرهای آبی هوشمند ما، هر لحظه در منزل یا محیط کار شما یک تجربه تازه و خنکایی خواهد بود.

بخاری - شومینه گازسوز

گرمایی دلنشین در هر نفس با بخاری و شومینه گازسوز دونار!

با ورود فصل سرد و زمستانی، هوای گرم و دلنشین یکی از مهم‌ترین نیازهای ماست. با بخاری و شومینه گازسوز دونار، دیگر نیازی به نگرانی درباره سرما نخواهید داشت. ما با محصولات دونار، گرمایی را که همیشه دلتان خواسته، به دل خانه شما می‌آوریم.

آبگرمکن برقی و گازسوز

آبگرمکن برقی و گازسوز دونار،گرمایی همیشه در دسترس!

فصل‌های سرد سال نیاز به گرمایی داغ و دلنشین را در هر کجای خانه به وجود می‌آورند. با آبگرمکن برقی و گازسوز هوشمند دونار، ما این گرمایی را در دسترس شما قرار می‌دهیم. با تکنولوژی پیشرفته و طراحی مدرن ما، حتی در سردترین روزهای زمستان، گرمایی مداوم و راحت را تجربه خواهید کرد.